Evo, sad su me zvali iz ambulante, nisam se javio da neću doći, da vide da li treba da mi udaraju injekciju, da vide šta sa nalogom da rade. Žao mi je, ja nisam stigao da se javim, a Silvija verovatno još manje, pošto je ona, dok se vratila iz Novog Sada iz Kamenice u selo, pozavršavala sve što je čeka, verovatno ni ona nije stigla. No, šta je, tu je. Verujem da će to sve u sledećoj fazi biti bolje. Vrlo je ljubazno sa njihove strane što su me zvali. Moja je greška, moja je krivica, ja sam se trebao javiti ili pak reći nekom da se javi.